تمرین های قبل از جلسه مذاکره – آمادگی جسمانی

مقالات
آذر ۲۳, ۱۳۹۵
بازدید : 392 بازدید

تمرین های قبل از جلسه مذاکره

تمرین های قبل از جلسه مذاکره – آمادگی جسمانی

در این مقاله به یکی دیگر از تمرین های قبل از جلسه مذاکره که بسیار مفید و از اصول اولیه مذاکره می باشد خواهیم پرداخت.

در مقاله قبل به یک نمونه و تمرین قبل از جلسه مذاکره پرداختیم، (برای مشاهده کلیک کنید. آب و هوا)

در این مقاله به آمادگی جسمانی خواهیم پرداخت، دوومیدانی مادر تمام ورزش ها می باشد، ما به راحتی می توانیم با پیاده روی آمادگی خود را حفظ کنیم، ابتدا که از این دیدگاه نگاه می کنیم که ما برای سلامتی خود نیاز به ورزش و تحرک داریم و اگر نمی توانیم ورزش ثابتی را انجام دهیم بهترین روش پیاده روی می باشد، حتی از محل کار تا منزل، حتی روزی نیم ساعت و شاید یک ربع. می توانیم به راحتی بدن خود را با آمادگی جسمانی خوبی در شرایط آرمانی حفظ نماییم.

یک مثال:

یک جلسه داشتیم در غرب تهران، جلسه ای بسیار مفید که باید به نتیجه می رسید و تصمیم گیری می شد، متاسفانه برق آن منطقه قطع شد !!! ما هم مجبور بودیم که به جمع بندی برسیم و مجبور شدیم از پله ها به پایین بیاییم و یک پیشنهاد از طرف میزبان !!! چطور است قدم بزنیم و موضوع را امشب جمع کنیم و یا همینجا تمام کنیم جلسه را؟؟؟ و ما که آمادگی جسمانی مناسبی داشتیم به ادامه مذاکره در حال پیاده روی را قبول کردیم و قدم زنان جمع بندی نمودیم.

پیاده روی و ورزش بر روی روحیه ما تاثیر گذار و برای سلامتی هم مهم می باشد و حتی در مذاکره هم کاربرد دارد و باعث شادابی و توانایی بیشتر ما می شود.

امیدوارم با این مقاله با تمرین های قبل از جلسه مذاکره آشنا شده باشیم تا حدودی، پس اگر اهل ورزش نیستید همین حالا اقدام کنید.

Like
امتیاز :
بدون رای!
علی بهرام پور من علی بهرام پور، نویسنده، مدرس و مربی اصول و فنون مذاکره هستم و قصد دارم در این وبسایت مطالب کاربردی و مورد نیاز را که در سالیان فعالیتم در بلاروس و ترکیه و ایران عزیز بدست آوردم را به اشتراک بگذارم.
به کانال تلگرام آموزش اصول و فنون مذاکره و زبان بدن بپیوندید کانال تلگرام
دیدگاهتان را بنویسید