آلن پیز کیست؟ بیوگرافی و زندگینامه آلن پیز

بیوگرافی , زبان بدن , مقالات
دسامبر 14, 2018
بازدید : 1137 بازدید

مرد زبان بدن دنیا، آلن پیز Allan Pease مدرس و نویسنده ای که ساکن استرالیا است و با کتاب های زبان بدن در جهان شناحته شده است.
او در زمینه زبان بدن body language و ارتباطات بیش از 15 کتاب را تالیف نموده است.

آلن پیز مدیر عامل یک شرکت مشاوره در استرالیا و شهر سیدنی است.
او کتاب ها و فیلم هایی را تهیه و تولید کرده است که در سرتاسر دنیا کمپانی ها و شرکت های بیشماری از این کتاب و فیلم ها استفاده می کنند.
آلن پیز در حوزه زبان بدن یک حرفه ای تمام عیار در دنیا است و سال هاست که کتاب‌هایش در تمام دنیا ترجمه و مورد استفاده قرار می گیرد.

آلن پیز با همسر خود باربارا پیز کتاب های بسیاری را منتشر نموده است. آلن بیز تنها بعنوان نویسنده معروف نیست، وی مشاور برخی از هنرمندان و بازیگران مطرح هالیود و همچنین مشاور ریس جهمورهای متعددی از جمله پوتین و … در حوزه رفتار غیر کلامی بوده‌است.
آلن بیز یک انسان بسیار سرسخت است و تا کنون ۴ سرطان را پشت سر گذاشته و جان سالم به در برده‌است.
آلن پسط تاکنون بیش از نیمی از کشورهای دنیا را بازدید نموده است.

آلن پیز یکی از موفقترین نویسندگان در ارتباط با موفقیت در کسب و کار است.
در بیش از 70 کشور جهان سمینار برگزار کرده و کتاب هایش در بیش از 100 کشور جهان جزو پرفروش ترین ها بوده است، کتاب های آلن پیز به 55 زبان ترجمه شده و بیش از 27 میلیون نسخه فروخته شده اند.
پای ثابت رسانه ها هم می باشد و در سریال تلویزیونی که بیش از 100 میلیون نفر مخاطب داشته، حضور دارد.

 

تجارت پیز

بیش از سی سال موسسه Pease International به آموزش مهارت های ارتباطی، زبان بدن، و روش های فروش و مذاکره به دولت ها، شرکت ها و مردم تقریبا در هر کشور از تمام دنیا انجام داده است.
این زن و شوهر با چهار دهه مطالعات و تجربه، یعنی باربارا و آلن پیز، تبدیل به دو نفر از متخصصان زبان بدن در سطح جهان شده اند.
به عنوان نویسنده در زمینه ارتباطات بین المللی، این زن و شوهر شروع به ارائه و برگزاری کارگاه ها و سمینارهای خصوصی و عمومی برای متخصصان پیشرو (و آینده) در جهان ارائه می دهند.

این مقاله هم مفید است
قرار گرفتن در جلسه مذاکره

 

Allan Pease

 

کارشناسان زبان بدن

آیا می دانستید که تنها 7 درصد تا 10 درصد از آنچه شما به دیگران می دهید، از طریق کلماتی است که توسط شما بیان می شود؟
ممکن است بسیار تعجب کنید که بیش از 90 درصد آن حس و مواردی که شما به شخص مقابل انتقال می دهید از طریق رفتارهای غیر کلامی است.
بدون اینکه حتی متوجه آن شوید، نشانه های فیزیکی و عادت هایی که ما برای خود ساخته ایم، می تواند عامل تعیین کننده ای باشد که شما را در اولین ملاقات با فرد روبرو احساسات مختلفی را ایجاد نماید.
به عنوان مثال می توانید در اولین ملاقات احساس بزرگی را در فرد ایجاد نموده و یا اینکه نشان دهید که شما قابل دستیابی هستید یا اینکه دیگران با شما احساس راحتی می کنند یا خیر.

زبان بدن شما بر تمام جنبه های ارتباطی شما با دیگران، هم شخصی و هم ارتباطات کاری و حرفه ای شما تاثیر می گذارد.
با ایجاد و شناسایی راهبردهای موثر، می توانید شخصی باشید که با دیگران ارتباط نزدیک و خوبی برقرار نموده و در حقیقت یک ارتباط برقرار کننده برجسته باشید.

کارشناسان و متخصصین پیشرو زبان در زبان بدن، باربارا و آلن پیز مهارت خواندن و پاسخ دادن به 90٪ + از ارتباطات غیر کلامی را آموزش می دهند.
این مهارت، مهارت بسیار ارزشمندی برای هر نوع از مذاکرات و مسائل مربوط به فروش به روابط عاطفی و عشق کاربرد دارد.

 

زبان بدن در کسب و کار

موسسه Pease International با طیف وسیعی از کتابها و کارگاههای آموزشی، شیوه ای را که جهان در ارتباط و کسب و کار انجام می دهد را تغییر می دهد.
به عنوان نویسندگان ارتباط در کسب و کار، پیز ها خوانندگان و مشتریان خود را با ابزارهای قدرتمندی برای ارائه پیام خود با نفوذ و تأثیر و به دست آوردن دیگران برای اولین بار به شما می فروشند.

این مقاله هم مفید است
زبان بدن - چشم ها

نشانه های غیر کلامی بخش بزرگی از ارتباطات رودرو یا چهره به چهره را بازی می کنند و می توانند تفاوت در بدست آوردن و یا از دست دادن کار و یا مصاحبه های شغلی قراردادهای کاری و مهم که نیاز بسیار بالایی ر استفاده از چنین روموزی دارد نقش آفرین باشد.

یادگیری برای تفسیر و استفاده از سیگنال های زبان بدن برای بهبود روابط شما با طیف گسترده ای از کتاب ها، سی دی ها، دی وی دی ها، وبینارها و موارد دیگر که در فروشگاه موجود است.

 

آلن پیز

 

آلن پیز

آلن پیز که در سطح بین المللی به عنوان “آقای زبان بدن ” شناخته شده است، نکات و موارد اصلی را ارائه می دهد و به طور مرتب در رسانه هایی در سراسر جهان به نمایش در می آورد، و در تلاش است تا از تجربیات شخصی مهمترین و مشهورترین افراد از مدیران کسب و کار و نخست وزیران گرفته تا مجریان و ارائه دهندگان تلویزیون، ستاره های سلطنتی و راک، راهنمایی گرفته و در کتاب هایش تالیف نماید. سیستم های فروش و ارتباطاتی وی را از یک مرد ساده به یگ چند ملیتی افزایش داده است.
آلن به مخاطبان خود آموزشمی دهد که چگونه می توانند بهترین ارتباط برقرار کنندگان بوده و در کسب و کار خود موفقیت بیشتری کسب کنند و باعث می شود آنها به صورت همزمان با خنده، گریه هم بکنند!

آنها در استرالیا زندگی می کنند، دارای 6 فرزند، 8 نوه و جو جیتسو تمرین می کنند.

4
امتیاز :
آلن پیز کیست؟ بیوگرافی و زندگینامه آلن پیز
6.67 از 3 رای
علی بهرام پور من علی بهرام پور، نویسنده، مدرس و مربی اصول و فنون مذاکره هستم و قصد دارم در این وبسایت مطالب کاربردی و مورد نیاز را که در سالیان فعالیتم در بلاروس و ترکیه و ایران عزیز بدست آوردم را به اشتراک بگذارم.
به کانال تلگرام آموزش اصول و فنون مذاکره و زبان بدن بپیوندید کانال تلگرام
دیدگاهتان را بنویسید

شمس جمعه , 14 دسامبر 2018 پاسخ

سلام استاد عزیز
خیلی خیلی عالی بود زندگینامه ایشون
ممنونم که این اطلاعات رو در اختیار ما قرار میزارید

حسن شنبه , 15 دسامبر 2018 پاسخ

سلام،وقت بخیر،
بسیار عالی و کاربردی بود.باسپاس?
بهترینها را در واپسین روزهای پاییزی برای خود وخانوده آرزو میکنم.