آنتونی رابینز کیست؟ زندگی نامه انتونی رابینز

بهبود فردی , بیوگرافی , مقالات
ژانویه 1, 2019
بازدید : 1618 بازدید

بزرگان دنیا و افراد موثر را باید شناخت، باید از هریک آن ها درس هایی را آموخت و به کار بست.
آنتونی رابینز یکی از این افراد بزرگ و موثر است و باید با شخصیت، افراد و اقدامات او آشنا شد.
تاکنون بیش از چهار میلیون نفر در سمینارهای وی شرکت کرده اند، در این مقاله قصد داریم که آنتونی رابینز را بیشتر و بهتر شرح داده و بشناسیم.

 

بیوگرافی آنتونی رابینز

آنتونی جی “تونی” رابینز متولد 29 فوریه 1960 (که میشه نهم اسفند ماه هزارو سیصد سی و هشت ) یک نویسنده، کارآفرین، بشردوست و مربی طریقه زندگی است.
رابینز  Tony Robbins برای تبلیغات الکترونیکی، سمینارها و کتابهای کمک به خود که شامل قدرت نامحدود و بیدارکردن غول درون شناخته شده است.
تونی رابینز بنیانگذار چندین شرکت است که درآمد سالیانه آن در حدود 6 میلیارد دلار است.
در سال های 2015 و 2016 در مجله Worth Magazine در فهرست 100 مرد قدرتمند دنیا قرار گرفت.
او همچنین یک بشردوست است که با سازمان هایی مانند سازمان غذای آمریکا همکاری می کند.

در مورد آنتونی رابینز می توان گفت که در حال حاضر یکی از ثروتمندترین سخنرانان جهان می باشد که از منزلی کوچک که حتی آشپزخانه نداشته به اینجا رسیده است.

اوایل زندگی آنتونی رابینز

رابینز فرزند بزرگ خانواده ای هست که پدر و مادرشان زمانی که او 7 سال داشت طلاق گرفتند.
مادرش پس از آن ازدواج های متعدد نمود از جمله جیم رابینز، یک بازیکن بیس بال نیمه حرفه ای که آنتونی رادر 12 سالگی به طور قانونی به فرزند خواندگی قبول کرده بود.

او در دوران مدرسه خود به عنوان دانشجوی نمونه انتخاب شد. او همانطور که بزرگتر می شد به عنوان دستیار برای کمک به خواهر و برادرانش مشغول به کار شد.
در طول دبیرستان، رابینز در حدود بیست و پنج سانتی متر رشد کرد، این رشد بیش از حد بعد از آن به تومور هیپوفیز منجر شد.
او می گوید که زندگی خانوادگی اش “آشوب” و “سوء استفاده” بوده است. وقتی او هفده ساله بود، برای همیشه خانه را ترک نمود و هرگز بازنگشت.
رابینز بعدها به عنوان نگهبان کار کرد و به کالج نرفت.

آنتونی رابینز تاکنون دوبار ازدواج کرده و ازدواج اولش منجر به طلاق شده است، او اکنون همراه با همسرش “بانی” ساکن فلوریدا است.

 

آنتونی رابینز

 

حرفه

رابینز حرفه اصلی خود در سن 17 سالگی و با برگزاری سمینارهای خود برای سخنرانان انگیزشی و نویسندگانی همچون جیم روون آغاز کرد.
در اوایل دهه 1980، بلافاصله پس از ملاقات با John Grinder، با همدیگر شریک شدند.
در این زمان، رابینز NLP و اریکسون هیپنوتیزم را تدریس می کردند. در سال 1983 رابینز فایروال را آموخت و آنرا به سمینارهایش اضافه کرد.
در سال 1988 رابینز نخستین محصول خود را، یعنی قدرت شخصی را که توسط گوتی رنکر تولید شد، به بازار عرضه نمود.
که به ترویج خدمات رابینز به عنوان “مربی ارشد عملکرد” کمک شایانی کرد. اولین کار آنتونی رابینز به وی کمک نمود تا استقبال عمومی خوبی بدست آورد و رابینز با استفاده از آن فایل های صوتی خود آموز قدرت شخصی را به فروش برساند.
در سال 1991، حدود 100 میلیون آمریکایی در 200 رسانه، تبلیغات وی را دیده بودند.

این مقاله هم مفید است
خستگی

در سال 1997، رابینز سمینار آکادمی رهبری را آغاز کرد.

رابینز با بیل کلینتون، جاستین تاک، وین گرتزی، سرنا ویلیامز، هیو جکمن و پیتبول کار کرده است. او همچنین مشاوران تجار و بازرگانان آمریکایی پیتر گوبر، استیو وین و مارک بنیتوف را مورد مشاوره قرار داده است.

 

جمله انگیزشی

 

کتابشناسی آنتونی رابینز

از سال 2017 رابینز پنج کتاب نوشته است، چهار کتاب از این عناوین به عنوان پر فروش ترین کتاب های سال 2017 انتخاب شده است، از جمله قدرت نامحدود و Awaken the Giant Within بیدار کردن غول درون.

در سال 2014، با الهام از بحران مالی که باعث شد بسیاری از آمریکایی ها پس انداز بازنشستگی خود را خرج کنند، وی کتاب Money: Master the Game را منتشر کرد، که در ماه دسامبر در فهرست نیویورک تایمز به عنوان بهترین کتاب در لیست فروش قرار گرفت.

  • قدرت نامحدود. (1986)
  • بیدار غول درون. (1991)
  • مراحل عظیم سنگسار (1994)
  • پول: استاد بازی. سیمون و شوستر. (2014)
  • غیر قابل تکان : کتاب آزادی مالی شما. سیمون و شوستر. (2017)

 

تدریس

عملکرد شخصی
رابینز در تمام نوشته ها، سمینارها و سخنرانی ها، از دیدگاه ها، تکنیک ها و شیوه های دیگری که می تواند به بهبود زندگی افراد کمک کند حمایت می کند.
در میان تمامی این ها روش هایی وجود دارد که او آن ها را “حالت کنترل” و “تهویه عصبی – وابسته” نامیده است.
او درباره “نیازهای انسانی، تأثیراتی که بر مردم تاثیر می گذارد، قدرت تصمیم گیری” و نیاز به دستیابی به “تسلط احساسی” سخنرانی می کند.

 

سمینارها

رابینز سالانه چندین سمینار را برگزار می کند. این سمینارها عبارتند از «آزاد کردن قدرت درون، تاریخ با سرنوشت، زندگی و ثروت تسلط، تسلط بر کسب و کار و آکادمی رهبری»

خیریه

بنیاد آنتونی رابینز
در سال 1991، جی رابینز بنیاد آنتونی رابینز را تاسیس کرد. این موسسه خیریه به افراد و سازمان ها کمک می کند که کیفیت زندگی جوانان، بی خانمانان، گرسنگان، زندانیان، سالمندان و معلولان را بهبود بخشند.
برنامه Basket Brigade, یکی از برنامه های بنیاد است که در آن گروه هایی از داوطلبان را در سراسر جهان جمع آوری می کند تا سبدهای غذایی و اقلام خانگی را برای خانواده های نیازمند جمع آوری و عرضه نمایند.

 

تلویزیون و فیلم

رابینز در فیلم های “واقعیت نیش”، The Cable Guy و “Shallow Hal” در سال 2001 بازی کرده است.
اجرای برنامه ها و بازیگری او به طور کلی ضعیف ارزیابی شده است. او همچنین در نمایش رزین The Roseanne Show و یک قسمت از سپیروان The Sopranos به ایفای نقش پرداخته است.
او در فیلم مستند 2010 Singularity Is Near: که یک داستان واقعی در مورد آینده است نیز ایفای نقش نموده.

او در سریال Family Guy قسمت “هنگامی که شما وینستین را دوست دارید” و قسمت Beavis و Butt-head “The Miracle That Beavis” به بازی پرداخته است.

در ماه ژوئیه سال 2010، NBC “دستاورد تونی رابینز” را تحسین کرد. این برنامه یک نمایش واقعی است که به دنبال رابینز به عنوان کمک کننده شرکت کنندگان در نمایشگاه به چالش های شخصی خود رسید.
شبکه NBC این نمایش را پس از پخش دو قسمت از شش قسمت برنامه ریزی شده به دلیل تماشای کمتر از 2.8 میلیون نفر لغو کرد.
در ماه مارس سال 2012، OWN Network، این نمایش را برای فصل دیگری آغاز کرد و شروع فصل اولیه برای شروع مجدد و پس از آن به طور مستقیم در فصل جدید 2012 منجر شد.
در آوریل 2012، رابینز شروع به جمع آوری زندگی نامه اپرا مجری معروف آمریکایی در OWN Network کرد.

این مقاله هم مفید است
مذاکره تلفنی

در سال 2015، جو بللینگر فیلم ساز، در دسامبر 2014 پس از فیلمبرداری در بوکا راتون، فلوریدا، مستند “Tony Robbins: I’m not Your Guru” را تهیه کرده است.
در ماه مارس 2016 در جنوب جشنواره فیلم Southwest و در فوریه 2016 جشنواره فیلم مستند آمریکایی (AmDocs) را در پالم اسپرینگز افتتاح کرد.
این مستند به زبانهای 190 کشور ترجمه شد و توسط Netflix منتشر شد در تاریخ 15 ژوئیه 2016.

 

سخن بزرگان

 

زندگی شخصی

در سال 1984، رابینز از ربکا “Becky” جنکینز پس از دیدار با او در یک سمینار ازدواج کرد.
جنکینز سه فرزند از دو ازدواج های سابق داشت، که رابینز آن بچه ها را به هزانت خود درآورد. رابینز و جنکینز در سال 1998 از یکدیگر طلاق گرفتند.

در سال 1984، رابینز فرزند خود را با دوست دختر سابق لیزا آکوستا پدر خوانده کرد. پسر جیرک رابینز، مربی شخصی توانمندسازی است.
در اکتبر سال 2001، رابینز با”بانی” سیج رابینز (هومفری) ازدواج کرد.
تونی رابینز و همسرش ساکن پالم بیچ، در حال حاضر ساکن فلوریدا هستند.

او نویسنده شش کتاب پرفروش بین المللی است، از جمله اخیرا نیویورک تایمز دو کتاب وی را به عنوان پرفروش ترین کتاب ها انتخاب نمود.
غیر قابل تکان دادن: کتاب آزادی مالی شما و پول: استاد بازی. رابینز توناسته بیش از 50 میلیون نفر را از 100 کشور مختلف دنیا را از طریق برنامه های آموزشی صوتی، تصویری و زندگی خود توانمند گرداند. او برنامه توسعه ی شخصی و حرفه ای تمام وقت را ایجاد کرده است و تا کنون بیش از 4 میلیون نفر در سمینارهای زندگی وی شرکت کرده اند.

تونی رابینز یک بنیانگذار یا شریک در بیش از سی شرکت در صنایع مختلف است،
از فناوری اطلاعات (واقعیت مجازی) و ورزش (Major League Soccer) گرفته به رویدادها و مهمان نوازی، از جمله امتیاز درجه 1 و آبگرم در جزایر فیجی. این شرکت ها فروش سالیانه ای برابر با 5 میلیارد دلار را برای وی به همراه دارند.

او توسط Accenture به عنوان یکی از “50 متخصص کسب و کار در جهان شناخته شده است” و توسط Harvard Business Press به عنوان یکی از 200 نفر برتر در کسب و کار”Top 200 Business Gurus” انتخاب شده است و همچنین توسط نشریه American Express به عنوان یکی از “شش رهبر کسب و کار برتر جهانی “برای مربیان کارآفرینی است. مقاله پوشش فورچون به نام او “مدیر عامل Whisperer” نامگذاری شده است و او در 50 سالگی جزو 100 نفر از قدرتمندترین افراد در اقتصاد جهانی برای دو سال متوالی نامگذاری شده است.

23
امتیاز :
آنتونی رابینز کیست؟ زندگی نامه انتونی رابینز
10 از 1 رای
علی بهرام پور من علی بهرام پور، نویسنده، مدرس و مربی اصول و فنون مذاکره هستم و قصد دارم در این وبسایت مطالب کاربردی و مورد نیاز را که در سالیان فعالیتم در بلاروس و ترکیه و ایران عزیز بدست آوردم را به اشتراک بگذارم.
به کانال تلگرام آموزش اصول و فنون مذاکره و زبان بدن بپیوندید کانال تلگرام
دیدگاهتان را بنویسید