اهداف مذاکره به روش فوتبالی

,
مذاکره

اهداف مذاکره به روش فوتبالی

یکی از مهمترین قدم های ما تعیین اهداف در مذاکره می باشد.

اولین قدم ما تعیین هدف می باشد. ما در مذاکره به چه هدفی خواهیم رسید؟

یک تیم فوتبال را در نظر می گیریم. حال این تیم بدنبال چیست؟

قهرمانی؟

گرفتن سهمیه؟

برای ماندن در لیگ؟

با توجه به هدف گذاری ابتدایی ما تصمیم گیری می نماییم تا چگونه به هدفمان برسیم.

اصول مذاکره

رسیدن به هدف تجهیزات و شرایط می خواهد و در هر مرحله متفاوت می باشد که ما بطور ساده به بیان آن می پردازیم.

اگر ما هدفمان قهرمانی می باشد و به فکر این هستیم که در پایان مسابقات به مقام قهرمانی برسیم و جام قهرمانی را از آن خود نماییم باید ابتدا تمام شرایط را فراهم نماییم.

به نظر شما برای قهرمانی یک تیم فوتبال چه چیزهایی لازم است:

۱

۲

۳

۴

۵

 

 

اهداف در مذاکره را بررسی می نماییم:

ابتدا تشکیل یک تیم مناسب

ما یک مربی حرفه ای می آوریم برای کسب عنوان قهرمانی، مطمئناً اگر ما هدفمان اول شدن است باید از یک سرمربی با تجربه و کاملاً حرفه ای استفاده نماییم. نمی شود هدفمان قهرمانی باشد و ما یک مربی تازه کار بیاوریم که ابتدای راه خودش است.

در مذاکره هم همینطور می باشد. ما اگر هدفمان این است که به بهترین نتایج خود برسیم ابتدا باید یک تیم مذاکره کننده حرفه ای ترتیب دهیم و ابتدا یک مذاکره کننده کاملاً حرفه ای برای مذاکره پیش رو انتخاب می کنیم.

 

برای قهرمانی تیم خود باید یک آنالیزور خوب در نظر بگیریم، کسی که بتواند قبل از مسابقات تیم های حریف را آنالیز کند و اطلاعات مهم را به ما انتقال دهد تا طبق آن بتوانیم برنامه ریزی کنیم.

برای مذاکره هم ما یک تیم آنالیزگز مناسب می خواهیم برای اینکه طرف مذاکره کننده ما را کامل آنالیز نماید و شرایط را برای ما روشن نماید تا بتوانیم بر طبق آن برنامه ریزی موفقی داشته باشیم.

 

برای قهرمان شدن آنالیز گر خوبی باید در هنگام مسابقه داشته باشیم تا بتواند وقتی ما در کوران مسابقه هستیم تیم حریف را آنالیز نماید و به ما از تغییر تاکتیک ها و استراتژیها اطلاعات لازم را بدهد.

برای مذاکره موفق ما نیاز داریم بتوانیم در حین مذاکره طرف مذاکره کننده را بررسی و آنالیز نماییم و بر طبق آن نقشه های خود را پیاده سازی نماییم.

 

برای قهرمانی ما یک بدنساز احتیاج داریم تا برای یک مسابقات طولانی تیم را آماده نگه دارد و تیم در شرایط جسمانی مناسب قرار داشته باشند.

در مذاکرات مهم و بزرگ ما باید آمادگی جسمانی مناسبی داشته باشیم و اینها همه و همه با تمرین شکل می گیرد. اجازه بدهید این موضوع را بیشتر توضیح دهم.

با برنامه ریزی برای اهداف در مذاکره می توانیم مذاکره ای قدرتمند داشته باشیم.

اگر این مطالب برای شما مفید بود می توانید آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *